[Čítajme si .... 2010]

Dňa 25.3.2010 sa najzručnejšie čítajúci žiaci našej školy zapojili do čitateľského maratónu. Čítanie zorganizovala Linka detskej istoty pri SV UNICEF v rámci 11. ročníka Týždňa slovenských knižníc.

Vo štvrtok doobeda prišli žiaci do knižnice na Blumentálskej ulici. Úloha znela jednoducho - prečítať jednu stranu z knihy Zverinec na siedmom poschodí, potom sa zapísať do zoznamu zúčastnených žiakov. Takto sa naši žiaci pridali k ostatným žiakom, ktorí boli v iných knižniciach po celom Slovensku.

Toto podujatie sa žiakom páčilo. Do knižnice budú chodiť pravidelne, niektorí sa totiž stali jej riadnymi členmi a hneď si aj požičali knihy.

Pozrite si fotky!!

citatelsky maraton maraton maraton maraton maraton maraton maraton maraton

Základná škola s materskou školou pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím internátna,

Drotárska cesta 48, 811 04 Bratislava