Výlet

Prvá naša zástavka bola na hrade Červený Kameň. Vonku veľmi fúkalo, nešla elektrina, ale aj tak nás sprevádzali po peknom hrade. Videli sme historický nábytok a predmety napr. zbrane, porcelán... ( až 1729 kusov), peknú kaplnku, baštu a obrovský lis na hrozno. Videli sme časť historickej knižnice, ktorá obsahuje 14 312 kníh (ak by sme ich dali do jednej police, musela by byť dlhá 286 m). Potom sme sa trocha poprechádzali po areáli hradu, kde sme videli bieleho a farebného páva.

Odtiaľ sme išli do jaskyne Driny. Bohužiaľ bola zavretá pre kalamitu po víchrici a nebola elektrina. Takže sme si urobili alternatívny program - Trnava. Pozreli sme si centrum a z výšky celú Trnavu. Odtiaľ sme už išli do Bratislavy, niekto spal, niekto čítal, niekto sa hral a cesta super prebehla. Len škoda, že to počasie nevyšlo, inač výlet bol super.

Základná škola s materskou školou pre deti a žiakov so sluchovým postihnutím internátna,

Drotárska cesta 48, 811 04 Bratislava